ویژگی های منحصر به فرد

ویژگی منحصر به فرد اولین صرافی ارزهای دیجیتال تاجران حذف محدودیت های بسیار نقل و انتقالات مالی در حوزه بازرگانی می باشد که عواملی چون امنیت و شفافیت پرداخت ها را نیز افزایش داده و موجب به حداقل رسیدن مشکلات قانونی نقل و انتقالات خواهد شد که با رویکرد و چشم انداز کار در منطقه ، آسیا و در نهایت جهان می توان بازار جهانی جدی برای آن متصور شد .

چشم انداز جهانی

وجود بازارهای مختلف تجاری و بازرگانی فرصتی کم نظیر جهت کار بر مبنای دید جهانی را به ایده این استارت آپ مالی خواهد داد که سرمایه گذاری در آن را روز به روز جذاب تر خواهد کرد.

سرعت بالا نقل و انتقالات

سرعت بالا تبادلات مالی بربستر ارزهای دیجیتال موجب می گردد تا طرفین معامله بر مبنای قرارداد تنظیمی خودامکان پرداخت در هر مرحله و کمترین زمان با بهترین کارمزد فراهم سازند.

امنیت فوق العاده

عدم مسدودی پول توسط بانک ها و صرافی ها ، عدم نیاز به جا به جایی اسناد خاص و بدون المثنی و یا پول در کنار جا به جایی بر پایه الگروتیم های پیشرفته امنیت فوق العاده ای به ارمغان خواهد آورد .

کیفیت

کاهش میزان استرس یک بازرگان ، دریافت موجودی آنی از طرفین معامله برای اثبات توانایی مالی به صورت آنی و صادرات با خیال آسوده در پلتفرمی با کیفیت بزرگترین درستاورد این استارت آپ خواهد بود.

آینده و چشم اندازی با قابلیت جهانی شدن

بازارهای جدید و تمرکز روی محصولات جدید متمرکز،آینده دار بودن ایده و استارت آپ در کلاس جهانی و هدف اصلی فرایند بلوغ در بازارهای جهانی بر پایه نیازهای-آینده محور تمرکز بر روی خلق-ارزش و تأمین-نیاز با هویت بخشی و توسعه و رشد آنها تکنولوژی ها و دانش-های-نو سود آوری ایده ای مناسب با فضای تجاری و بازرگانی ایران و پوشش ریسک با وجود تجربه بازرگانی و ارتباطی هلدینگ بین المللی زمرد با پایین و مراقبت مستمر را فارغ از هر گونه ریسک عمومی خواهد کرد که سرمایه گذاری در آن را به پیشنهادی وسوسه انگیز تبدیل می کند .

مایل به حضور در این پروژه هستم!

حرفه ای ، ساده و کارا

یکی از مشکلات دائمی پرداخت های جهانی در حوزه بازرگانی پیچیدگی شیوه های مختلف بانک ها و صرافی های در عین وجود رویه ای ثابت و همیشگی است . صرافی O3bit با بهره گیری از گروهی حرفه ای و با تجربه فرایندی کاربرپسند و متناسب با شرایط مختلف حوزه بازرگانی ارائه می دهد که موجب راحتی در پرداخت ، تجارتی آسان و روشن می گردد که به عنوان نقطه قوتی در جذب سرمایه های تاجران و استفاده از بیش از پیش از این سامانه توانایی ساخت درآمدهای بیشتر را نیز بستر سازی می کند.

مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستم.

سیستم درآمدی متنوع و پایدار

بزرگترین ویژگی توجیه سرمایه گذاری بر روی ایده نوین صرافی ارزهای دیجیتال بر پایه خدمات حوزه بازرگانی وجود سیستم های درآمدی پایدار و متنوع به صورت فعال و غیر فعال می باشد که نه تنها توان بازگشت سرمایه را در سریع ترین فرصت ممکن دارد بلکه بسیار سود آور و آینده دار خواهد بود

مایل به حضور در این پروژه هستم!

این اپلیکیشن را امروز دانلود کنید

برای دانلود اپلیکیشن موبایل بسته به بستر آن فروشگاه هایی وجود دارد که شما می توانید این ابزارها را از این فروشگاه ها دانلود نمائید.

موجود

در app store

موجود

در play store