وضعیت بازار رمزارز ها و روانشناسی بازار | گروه هلدینگ بین الملل زمرّد | گروه هلدینگ بین الملل زمرّد وضعیت بازار رمزارز ها و روانشناسی بازار | گروه هلدینگ بین الملل زمرّد

لطفاً منتظر بمانید...
---- صندوق سرمایه گذاری زمرّد:
قیمت هر واحد سرمایه گذاری 34,509,778 تومان

شاخص کل ( درصد )

دلار بازار آزاد ریال ( درصد )

انس جهانی طلا دلار ( درصد )

موقعیت شما : صفحه اصلی » رمز ارزها » مالی و سرمایه گذاری
وضعیت بازار رمزارز ها و روانشناسی بازار
اتاق معاملاتی کندل

وضعیت بازار رمزارز ها و روانشناسی بازار

بررسی کلی جو بازار رمز ارزها

امروز یکم خرداد ۱۴۰۰ قیمت بیت کوین در در زمان نگارش این مقاله بیت کوین با قیمت ۳۶ هزار و ۹۹۹ دلار در حال معامله می باشد.

افت قیمت در چند روز احیر ترس به جون خریداران خرد انداخته و شاخص ترس و طمع در عدد بسیار عجیب ۱۲ در حال تفییرات رو به پایین است ! سرمایه گذاران خرد قالبا به علت حجم سرمایه اندک و درشت شدن میزان ضرر دست به فروش و ایجاد موج های عرضه کرده اند که با توجه به افت بازار بعید نیست بازار همچنان روند نزولی خود را ادامه دهد یا حداقل برای مدتی به صورت رنج حرکت کند .

 به طور کلی شرکت های سرمایه گذاری و یا نهنگ های بازار علاقمند به خرید انواع کالاهای سرمایه ای در قیمت های پایین هستند که همچین فرصت هایی معمولا توسط خود بازار سازها با پول های زیاد به وجود می آید و سپس با موج های عرضه سرمایه گذاران خرد ادامه پیدا می کند و باعث خروج ۹۰ درصد افراد از این بازارهای می گردد . 

مجموع مطالعات نشان داده که بازار رمز ارزها در حالی به روند صعودی کم ریسک باز خواهد گشت که قیمت بیت کوین به عنوان شاخص شناخته شده بازار از ۴۲ هزار دلار  و همچنین توتال بازار از عدد ۲٫۰۴ میلیارد دلار عبور کند. 

به طور کلی هر سرمایه گذار مسئول سود و زیان خود بنا بر روش های سرمایه گذاری خود می باشد اما از نظر روانشناسی چنانچه تا کنون دست به فروش نزده اید شاید فروش در این اعداد ایده خوبی نباشد .

صبر ، یکی از مهمترین آیتم های سرمایه گذاری موفق است ، چه در خرید و چه در فروش 

توتال بازار

افزایش قابلیت رشد بازار پس از عبور توتال بازار از ۲٫۰۴ ( به طور کلی احتمال ریزش قیمت ها تا قبل از تایید فوق بیشتر می باشد)

 

/پایان پیام/

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*